O nás


Firma GUMA vznikla v roku 1993 za účelom poskytovať motoristom pneuservisné služby. So službami pneuservisu je úzko spojený aj predaj pneumatík, duší, ventilov a diskov. Od svojho vzniku firma sídli v obci HRIADKY, ktorá je známa ako križovatka medzinárodných ciest. Firma dlhodobo spolupracuje s najvýznamnejšími svetovými pneumatikárskymi koncernami ako sú Michelin a Continental. Sme aj autorizovanými predajcami značiek Barum a Matador. V našej predajni nájdete tiež značky Pirelli, Goodyear, Dunlop a iné.

Aj v dnešnej dobe internetových obchodov zákazníci potrebujú opraviť defekt, prezuť a vyvážiť kolesá, uložiť si na pár mesiacov sadu pneumatík, ktorú práve nepoužívajú... Ešte stále nevymreli takí zákazníci, ktorí si pri výbere pneumatík nechajú poradiť od odborníka a neriskujú kúpu lacných pneumatík rôznych exotických značiek a názvov. Ešte stále existujú zákazníci, ktorí svoje kolesá nezveria do rúk garážovému majstrovi pracujúcemu na historickom zariadení nazývanom vyvažovačka alebo vyzúvačka.

Sme tu pre klientov, ktorí očakávajú najvyššiu kvalitu. Predávame a servisujeme osobné pneumatiky, pneumatiky na vozidlá 4x4, dodávkové, nákladné, poľnohospodárske a priemyselné pneumatiky. Základným účelom firmy GUMA je pomáhať zákazníkom pri výbere a servise pneumatík, rýchlo a kvalitne, v slušnom prostredí, prostredníctvom kvalifikovaného a spravodlivo odmeňovaného personálu.

Novinky

Kontakt